CD projektai Web Editor Prezentacijos Filmai Reklama Darbai
 
E D I T O R
  vizitinis CD     prezentacijos     elektroniniai leidiniai  
Prezentacijos

Gerai parengtas prezentacinis CD atstoja ir pranoksta tradicinį bukletą, ypač jei kreipiamasi į išprususią, prie IT technologijų įpratusią auditoriją. CD dauginimas ir siuntimas yra pigesnis ir paprastesnis negu solidaus popierinio leidinio. Gerai apipavidalintas CD kartais prilygsta verslo dovanai ir ilgam istringa jūsų potencialaus kliento atmintyje.

Kur dažniausiai panaudojamos CD prezentacijos?
Pardavimams skatinti
Aprūpinkite prekybos vadybininkus šia modernia priemone! CD gali talpinti viską, ko gali prireikti patraukiant „kieto“ kliento dėmesį: paslaugą ar pprekę pristatančią animaciją, interaktyvius elementus, video, garsą, sutarčių šablonus, formas, ir tt.
Įmonei pristatyti
CD talpinamas išsamus pasakojimas apie jūsų įmonę, papildytas nufilmuota arba nufotografuota medžiaga – kūrybiškai atliktu reportažu apie jūsų firmos veiklą, projekto eigą ar pan. Panaudojama ir kliento turima ir mūsų nufilmuota audiovizualinė medžiaga. Savaime suprantama, kad šalia prezentacijos CD dažniausiai yra galimybė patalpinti ir produkcijos katalogą, interneto svetainės medžiagą arba nuorodas į ją.
Mokymams
Įmonės darbuotojų arba klientų mokymams galite parengti korporatyvinę medžiagą ir išleisti ją CD forma.

Mūsų darbai:
AON consulting - Leading changes 2002, Energetikos vadyba 2001, BMK - Toshiba projektoriai 2002
  kontaktai
    Prezentacijos   |   Filmai   |   CD   |   Web Editor   |   Reklama   |   Darbai